FRONT-END DEVELOPER

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zaczynamy realizację projektu dla Biblioteki Narodowej!

Chcesz pracować nad rozwojem produktu, z którego korzystać będą pracownicy naukowi,

bibliotekarze, wydawcy oraz przede wszystkim czytelnicy z całej Polski ?

Zapraszamy do aplikowania!

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczneCo najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Praktyczna, dobra znajomość: JavaScript, CSS 3, RWD, React, Angular
Doświadczenie w pracy z REST, XML, HTML5
Doświadczenie we współpracy z zespołami analityków, developerów, testerów, projektantów wytwarzających programowanie podejściem zwinnym

Zakres obowiązków:

Udział w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych opartych na nowoczesnych technologiach wykorzystujących najlepsze praktyki
Wytwarzanie rozwiązań zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami biznesowymi
Współtworzenie dokumentacji projektowej
Współpraca z zespołami backendowymi, projektantami

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość baz danych Postgresql, NoSql
Znajomość narzędzi Openshift, Kubernetes
Znajomość narzędzi kontroli wersji – GIT, SVN
Znajomość koncepcji architektury oprogramowania DDD

Oferujemy:

Udział w realizacja projektu pod klucz dla Biblioteki Narodowej
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Dodano dnia: 14-01-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy