Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Młodszy Tester

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Obecnie dla naszego Klienta z dużej, międzynarodowej firmy IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Tester Oprogramowania – bez doświadczenia

Zakres obowiązków:
• Przeprowadzanie testów manualnych;
• Opracowywanie scenariuszy i przypadków testowych;
• Udział we wdrażaniu i optymalizacji oprogramowania;
• Zapewnianie jakości;
• Współpraca z działem zagranicznym

Wymagania:
• Tytuł licencjata, inżyniera lub magistra (preferowane kierunki matematyka, statystyka, budownictwo, biotechnologia, inżynieria produkcji). Poszukiwani absolwenci do dwóch lat po studiach (mgr lub inż),
• Umiejętność analitycznego myślenia;
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
• Kreatywność i nieszablonowe rozwiązywanie problemów;
• Duże pokłady pozytywnej energii;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Nasz klient oferuje:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna);
• Bezpłatne szkolenia
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie;
• Dostosowana do kandydata ścieżka kariery;
• Praca w międzynarodowym środowisku

Dodano dnia: 18-01-2019

CPLJOBS

Zobacz wszystkie oferty CPLJOBS

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy