Content & Graphics Designer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Poszukujemy Content & Graphics Designer’a, który dołączy do zespołu firmy zajmującej się systemami wbudowanymi i ich bezpieczeństwem.

Zakres obowiązków:

  • Tworzeniem grafik i logotypów
  • Tworzeniem i poprawianiem stylów dokumentów i stron internetowych
  • Tworzeniem filmów i animacji marketingowych
  • Planowaniem, dokumentowaniem i raportowaniem postępów w pracy

Wymagania:

  • Portfolio zrealizowanych projektów
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, After Effects, itp.)
  • Umiejętności pracy na sprzęcie Apple
  • Bardzo dobrej znajomości CSS/HTML/JS
  • Dobrej znajomości Gita i systemu Linux
  • Kreatywności, terminowości i rzetelności

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: do ok. 8 000 zł netto przy współpracy B2B
  • Długofalową współpracę
  • Pracę w bardzo szybko i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Możliwość awansu oraz rozwoju: szkolenia wewnętrzne, konferencje, dostępy do Udemy
  • Możliwość realnego wpływu na kształt projektów oraz kierunek rozwoju firmy
  • Codziennie pyszną kawę, herbatę, napoje
  • Imprezy integracyjne co kwartał
  • Bardzo kreatywną, przyjazną i startupową atmosferę

Wynagrodzenie:

8 000 zł netto przy współpracy B2B

Dodano dnia: 22-01-2019

Pracuj w Branży

Serwisy należące do portfolio Pracuj w Branży to nie tylko platformy z ofertami pracy. To także miejsce, gdzie zaprezentujesz swoją markę a Kandydat stworzy CV i w kilka sekund odpowie na wybraną ofertę. Naszą misją jest umożliwienie każdemu w najprostrzy sposób dotarcie do Kandydata lub do firmy szukajacej Specjalisty w branży. Dodawaj ogłoszenia lub aplikuj online w sposób maksymalnie uproszczony.

Rok założenia: 2008

Główna siedziba: Warszawa

Liczba Pracowników: 5

Zobacz Profil Firmowy
Zobacz wszystkie oferty Pracuj w Branży

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy