Developer/Programista

Lokalizacja: Rzeszów

Ogłoszenie Bezpośrednie

Agencja Pracy Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z dziedziny doradztwa merytorycznego oraz wdrażania rozwiązań informatycznych w gospodarce wodnej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:
udział w projektach związanych z budową i rozwojem autorskich systemów informatycznych/aplikacji webowych
testy i optymalizacja tworzonego i wdrożonego oprogramowania.

Wymagania obowiązkowe:
doświadczenie praktyczne (w poniższych technologiach/rozwiązaniach) lub wykształcenie informatyczne (kierunkowe/ze specjalizacją w poniższych technologiach/rozwiązaniach),
znajomość jednego z języków programowania: Python, PL/SQL, Java, C#,
dobra i praktyczna znajomość relacyjnych i/lub obiektowych baz danych (PostgreSQL, Oracle lub Microsoft SQL Server),
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane/dodatkowe atuty:
znajomość technologii/rozwiązań: IoT, machine learning, big data, ReactJS
doświadczenie w budowaniu aplikacji Web w tym znajomość HTML, JS, CSS
umiejętność wykorzystania oraz pracy z bibliotekami typu “Open-source”

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej przy innowacyjnych projektach krajowych i międzynarodowych,
zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę - w okresie próby, możliwość pracy w elastycznym systemie godzinowym,
współpracę z doświadczonymi specjalistami,
indywidualny program rozwoju (szkolenia, kursy),
komfortowe warunki pracy.

Dodano dnia: 29-01-2019

Assunto

Zobacz wszystkie oferty Assunto

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy