Programista Java

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Masz doświadczenie w programowaniu w języku Java EE? Chcesz wziąć udział w dużych projektach dla Klienta z sektora administracji publicznej? Zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i zaaplikuj!

Czym będziesz się zajmował:

- analizą procesów biznesowych oraz integracją przepływu danych między systemami
- tworzeniem opisów i modeli w jBPM, formularzy Orbeon Forms
- opracowywaniem projektu oprogramowania wraz z dokumentacją techniczną
- tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem aplikacji
- implementacją testów automatycznych
- dbaniem o jakość kodu w tworzonych rozwiązaniach
- code review we współpracy z innymi członkami zespołu

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

Min. 2-letnie doświadczenie w:
- programowaniu aplikacji w języku Java EE
- implementacji procesów w technologii jBPM
- zastosowaniu technologii XML

Umiejętność:

- programowania w technologii Java Enterprise Edition
- implementacji komponentów EJB i Servlet oraz dostępu do danych w oparciu o JPA / Hibernate
- komunikacji asynchronicznej z wykorzystaniem kolejek JMS
- integracji międzysystemowej z wykorzystaniem Web Services
- wdrażania komponentów na serwerze aplikacji JBoss 7.x i WildFly
- implementacji procesów biznesowych w środowisku jBPM 4.x i nowszym
- implementacji reguł biznesowych Drools
- integracji jBPM z aplikacjami JEE
- projektowania i implementacji formularzy XForms
- przetwarzania dokumentów XML (DOM, SAX, itd.)
- przekształcania dokumentów XML (transformaty XSLT)

Mile widziana znajomość:

- Orbeon Forms jako technologii XForms
- konfigurowania i strojenia serwerów aplikacji JBoss 7.x i WildFly
- baz danych MS SQL Server 2012 i nowszych
- platformy .NET (ASP.NET, ADO.NET, itd.)

Benefity

- Praca w największej spółce IT
- Dostęp do zaawansowanych technologii
- Szkolenia
- Kursy językowe
- Multisport
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie grupowe
- Wyjazdy integracyjne
- Drużyna Active Team
- Owocowe poniedziałki

Dodano dnia: 06-02-2019

Asseco Poland S.A.

Zobacz wszystkie oferty Asseco Poland S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy