IT Support Analyst

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która powstała w 1997 roku i obecnie zatrudnia blisko 1300 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanych systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

OBOWIĄZKI:
- Monitorowanie, priorytetyzacja i rozwiązywanie incydentów występujących w firmie,
- Konfiguracja oraz serwis sprzętu komputerowego oraz elementów peryferyjnych i sieci komputerowych,
- Obsługa serwisowa sprzętów w Polsce,
- Instalacja i modyfikacja oprogramowania jak również elementów systemów operacyjnych (w środowisku Windows, Linux) oraz aplikacji mobilnych,
- Przetwarzanie różnego rodzaju danych informatycznych jak i administracja systemów operacyjnych, aplikacji oraz baz danych,
- Analiza aktualnych rozwiązań webowych i sieciowych spółki,
- Współpraca z innymi działami oraz zewnętrznymi dostawcami w celu usprawniania funkcjonalności infrastruktury IT.

WYMAGANIA:
- Min. roczne doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku,
- Wykształcenie minimum średnie o kierunku Informatycznym lub pokrewnym,
- Znajomość środowiska Windows, Linux oraz urządzeń mobilnych,
- Wiedza z zakresu budowy sieci komputerowych oraz oprogramowania do zarządzania i komunikacji w sieci,
- Dobra znajomość aplikacji biurowych,
- Podstawowa znajomość zagadnień baz danych i ich praktyczne wykorzystanie,
- Znajomość zagadnień związanych z budową serwisów internetowych, języków programowania,
- Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy w zespole,
- Dyspozycyjność oraz otwartość na pracę mobilną,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację mailową,
- Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:
- Praca w nowoczesnym biurze w Katowicach w pełnym wymiarze godzin,
- Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
- Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
- Karta MultiSport oraz Ubezpieczenie na życie,
- Dostęp do Chill Out Room,
- Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
- Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
- Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobra kawa w firmie,
- Dostęp do programy Referral Bonus

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prześlij swoje CV.

Zapraszamy też na naszą stronę internetową:

Dodano dnia: 07-02-2019

STS Zakłady Bukmacherskie

Zobacz wszystkie oferty STS Zakłady Bukmacherskie

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy