Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Stażysta IT

Lokalizacja: dolnośląskie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Jesteśmy grupą spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 25 lat, dzięki naszym pracownikom w trzech krajach (Polska, Czechy, Słowacja) wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadrowo-płacowej, prawnej, audycie, doradztwie podatkowym, biznesowym oraz IT.

Obecnie do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

STAŻYSTA W DZIALE IT

Opis stanowiska:

  • wsparcie Działu IT;
  • analiza i realizacja zgłoszeń dokonywanych przez klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dyspozycyjność min 30h tygodniowo;
  • chęć do samodzielnego zdobywania wiedzy;
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziana znajomość:

  • systemów do automatyzacji testów (np. Selenium);
  • systemu Linux;
  • języków SQL, Java lub JavaScript.

Oferujemy:

  • zaplanowany program umożliwiający zdobycie wiedzy i doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie w dziale IT;
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę pod okiem ekspertów;
  • praktyczne wykorzystanie nabytej podczas studiów wiedzy teoretycznej;
  • przygotowanie do pracy w obszarze IT;
  • pyszną kawę i dostawę świeżych owoców.

Jesteś zainteresowany tą ofertą pracy? Prześlij swoje CV klikając w "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 08-02-2019

Grupa Advartis (Crowe, Contract Administration, TGC)

Zobacz wszystkie oferty Grupa Advartis (Crowe, Contract Administration, TGC)