Java Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla software house’u tworzącego aplikacje mobilne na platformy iOS, Android i Windows Phone, szukamy osoby na stanowisko Java Developer’a (mid i senior level, głównie pisanie backendów do aplikacji mobilnych, stron web oraz botów na FB Messengera). Praca na miejscu w Warszawie (Ursynów). Aplikacje są tworzone w technologiach natywnych. Firma istnieje na rynku od 6 lat, ma za sobą ponad 100 wdrożeń, sumarycznie aplikacje mają ponad 6 mln pobrań, a klienci to bardzo duże podmioty zarówno polskie jak i zagraniczne.

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie dla mid-senior developera: 75-85 zł netto/h na B2B

Zakres obowiązków:

• tworzenie paneli CMS do zarządzania danymi
• tworzenie API dla zewnętrznych klientów, głównie aplikacji mobilnych
• ścisła współpraca z zespołem tworzącym aplikacje mobilne

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka Java
• znajomość Spring, JPA, Hibernate, Gradle, SQL
• znajomość biblioteki Elasticsearch

Ważne info dla zainteresowanych:

• Praca 8 godzin dziennie
• Do biura można przyjść między 7:00, a 10:00
• Firma zatrudnia obecnie 12 osób
• Możliwość pracy zdalnej – 1 dzień w tygodniu (20%)
• Umowa na czas nieokreślony
• Karta Benefit Multisport za 50% ceny
• Angielski wymagany na poziomie swobodnego radzenia sobie z dokumentacją
• Płatny urlop – 20-26 dni w roku (zależne od stażu pracy)
• Firma zapewnia sprzęt firmowy – komputer stacjonarny + 2 monitory + smartfon

Proces rekrutacyjny:

1. Rozmowa telefoniczna
2. Zadanie do rozwiązania
3. Spotkanie z klientem w biurze firmy
4. Decyzja