Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Front- end Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

One2tribe to miejsce, w którym doceniamy kreatywność i zaangażowanie. Dzięki pracy w naszym zespole możesz wspólnie z nami realizować wizję innowacyjnej zmiany w biznesie, medycynie i zdrowiu. Otrzymasz możliwość pracy z zespołem pasjonatów oraz zetkniesz się z takimi obszarami działań jak najnowsze technologie, sztuczna inteligencja i psychologia.

Front-end Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania

• Udział w projektach związanych z wprowadzaniem innowacyjnego produktu
• Tworzenie wysokiej jako kodu zgodnego z aktualnymi standardami programowania
Czego wymagamy
• 2 lata doświadczenia jako front-end developer
• Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS3/SASS/GIT
• Znajomość frameworków CSS
• Doświadczenie w budowaniu aplikacji multiplatformowych Ionic/Cordova
• Znajomość npm/Grunt
• Bardzo dobra znajomość AngularJS
Dodatkowym atutem będzie
• znajomość Angular 4+, Jenkins lub innych,
• Znajomość języka angielskiego
Co oferujemy
• Pracę na innowacyjnym know-how
• Elastyczne godziny pracy
• Pełne wsparcie i zgrany zespół
• Umowa o pracę lub b2b

Wyślij CV na adres praca@one2tribe.pl. Prosimy o umieszczenie w aplikacji zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, bez której nie możemy prowadzić dalszego procesu rekrutacyjnego. Odpowiednie klauzule i zgody znajdziesz na stronie one2tribe.pl

Dodano dnia: 12-02-2019

one2tribe

Zobacz wszystkie oferty one2tribe

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy