Quality/Safety Manager

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zadania:

- Praca zgodnie z Modelem V,
- Nadzorowanie zgodności dostarczanego oprogramowania z ISO 26262,
- Przeprowadzanie analiz bezpieczeństwa,
- Współpraca i nadzór nad zespołem developerów,
- Testowanie.

Idealny kandydat:

- Zna Model V i rozumie proces wytwarzania oprogramowania,
- Umie pracować z takimi narzedziami jak Jira czy EasyRedmine,
- Zna techniki analizy bezpieczeńtwa (FTA, FMEA),
- Rozumie proces rozwoju oprogramowania,
- Posiada doświadczenie w audycie, assesmencie lub certyfikacji oraz zarządzaniu jakością,
- Zna i rozumie normę ISO 26262,
- Mile widziane jeśli posiada doświadczenie w pracy na projektach z branży Automotive.

Oferujemy:

- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy,
- Propozycje współpracy w oparciu o umowę B2B,
- Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, Multisport
- Możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy tworzeniu nowoczesnej aplikacji automotive odpowiadającej za bezpieczeństwo.

Aplikuj: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Quality-Manager/64034-85551-25-762-1192.html

Agencja Zatrudnienia nr 412

Dodano dnia: 13-02-2019

Experis IT

Zobacz wszystkie oferty Experis IT

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy