JAVA Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Oczekujemy:
- znajomości następujących elementów stosu technologicznego: ORACLE 12 EE, b. JAVA8, c. Spring 4, d. Rabbitmq 3.2, e. Hibernate 4.3, f. QueryDsl 3.3, g. Tomcat7 tcserver
- znajomość języka SQL
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie tekstów technicznych ze zrozumieniem

Kluczowe zadania:
- optymalizacja i rozwój istniejących aplikacji działających w środowiskach produkcyjnych
- projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologii Java zgodnie z wymaganiami Klienta zawartymi w dokumentacji analitycznej
- testowanie wytwarzanego oprogramowania
- tworzenie dokumentacji technicznej dla implementowanych rozwiązań
- stworzenie nowego modułu, opartego na Elasticsearch, który ma umożliwiać śledzenie konkretnych danych celem zweryfikowania ich aktywności

Wynagrodzenie na podstawie B2B:
- 80-110zł/h

Dodano dnia: 14-02-2019

Britenet

Zobacz wszystkie oferty Britenet

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy