Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Chemik ds. rozwoju produktu

Lokalizacja: łódzkie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Colep Polska Sp. z o.o.,  firma działająca w branży kosmetycznej i środków czystości, współpracująca z klientami na rynku międzynarodowym.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

CHEMIK DS. ROZWOJU PRODUKTU

Place of work: Kleszczów (łódzkie) - Filling Plant

Główne zadania:

  • tworzenie receptur i opracowywanie oraz wdrażanie rozwiązań technologicznych w obszarze produktów kosmetycznych z uwzględnieniem trendów marketingowych branży kosmetycznej oraz oczekiwań klientów.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

  • wykształcenie wyższe o profilu chemicznym, kosmetologicznym lub farmaceutycznym;
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym z branży chemicznej lub kosmetycznej, w działach badawczo – rozwojowych;
  • doświadczenie w samodzielnej pracy nad nowymi recepturami produktów kosmetycznych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • kreatywność i innowacyjność;
  • wysokie zdolności analityczne;
  • inicjatywa w działaniu;
  • umiejętności komunikacyjne.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV) za pośrednictwem "Aplikuj Teraz."

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentacji aplikacyjnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Dodano dnia: 16-02-2019

Colep

Zobacz wszystkie oferty Colep