Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Quality Checker

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • oznaczanie kategorii danych na podstawie analizy kontentu (tekst, nagrania głosowe);
  • tworzenie bibliotek na podstawie oznaczonych treści;
  • tworzenie treści wypowiedzi tekstowych/głosowych;
  • współpraca z całym zespołem przy w przygotowywaniu setów uczących dla działu sztucznej inteligencji.

WYMAGANIA:

  • rzetelność, dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność dostrzegania zależności pomiędzy zbiorami danych;
  • umiejętność doprowadzania zadań do końca (Getting Things Done);
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz doskonała organizacja własnej pracy;
  • wytrwałość i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań;
  • mile widziane doświadczenie w tagowaniu i/lub copywritingu.

CO OFERUJEMY:

  • elastyczne godziny pracy zarówno w pełnym jak i niepełnym wymiarze czasowym;
  • pracę przy topowych technologiach związanych z AI (NLP, DL, ML, ASR, TTS, voice biometrics i inne);
  • realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju Dronnów (inteligentnych robotów głosowych);
  • możliwości realizacji własnych pomysłów przy tworzeniu modelu biznesowego i technologicznego;
  • możliwość wdrażania Dronnów w obszarze fintech/bankowość/finanse/ubezpieczenia/telco i innych na całym świecie;
  • duża swoboda działania;
  • przyjazna startupowa atmosfera z dużą ilością pozytywnej energii;
  • współpraca z dużymi międzynarodowymi instytucjami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

W przesyłanym CV prosimy  zamieścić poniższe oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dronn com sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikuję oraz na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji”

Dodano dnia: 17-02-2019

Dronn.com

Zobacz wszystkie oferty Dronn.com