Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Tester manualny

Lokalizacja: Gliwice

Ogłoszenie Agencja Pracy

FlightScope® is a global high-tech company and a true world leader in the development and manufacturing of 3D Doppler Ball Tracking Monitors, Golf Radars & Launch Monitors for sports.

Originally founded in 1989 to measure projectiles for the defense industry by Henri Johnson, FlightScope® still honors its roots and to this day remains prominent in the defense industry in more than 24 countries.

Opis stanowiska:

Nasz zespół zajmuje się rozwojem zaawansowanych systemów wykorzystywanych w sporcie. Nasze oprogramowanie stanowi profesjonalne narzędzie dla sportowców, trenerów i kibiców. Aplikacje, które tworzymy dostępne są na wszystkich popularnych platformach i korzystają z nich tenisiści i golfiści na całym świecie. Obecnie poszukujemy testera, który uczestniczyć będzie w realizacji projektów związanych z najważniejszymi wydarzeniami w świecie tenisa i golfa.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w testowaniu manualnym.
  • Znajomość systemów Windows, Android, iOS.
  • Umiejętność skutecznego raportowania błędów wraz ze znajomością oprogramowania do raportowania (Jira).
  • Doświadczenie w pisaniu dokumentacji testowej (przypadki testowe, scenariusze testowe).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wiedza z zakresu ISTQB / REQB.
  • Dociekliwość, dokładność i zdolności analityczne.
  • Zainteresowania sportowe, chęć rozwoju.
  • Poczucie humoru :)

Mile widziane:

  • Znajomość baz danych SQL.
  • Znajomość HTML / CSS.
  • Znajomość Selenium Webdriver.
  • Znajomość Appium (Java lub Python).
  • Znajomość Soap UI.
  • Certyfikat ISTQB / REQB.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2500-4500 zł netto w okresie próbnym (umowa o pracę), w zależności od doświadczenia.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość wyjazdów do USA i RPA.
  • Rozwój wiedzy specjalistycznej.
  • Benefity: Multisport, Medicover, Food Day, budżet szkoleniowy.
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Możliwość pracy w oparciu o umowę B2B.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Administratorem danych jest FLIGHTSCOPE EUROPE SP Z O. O., ul. Wiśniowa 1, 44-144 Żernica. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Dodano dnia: 17-02-2019

Flightscope Europe

Zobacz wszystkie oferty Flightscope Europe