Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

UX/UI DESIGNER

Lokalizacja: Gliwice

Ogłoszenie Agencja Pracy

FlightScope® is a global high-tech company and a true world leader in the development and manufacturing of 3D Doppler Ball Tracking Monitors, Golf Radars & Launch Monitors for sports.

Originally founded in 1989 to measure projectiles for the defense industry by Henri Johnson, FlightScope® still honors its roots and to this day remains prominent in the defense industry in more than 24 countries.

Opis Stanowiska:

  • Tworzenie statycznych i interaktywnych makiet produktów cyfrowych (programów i aplikacji desktopowych, webowych, mobilnych), komponentów i stylesheetów przy użyciu narzędzi takich jakich Sketch, Zeplin, opcjonalnie Axure.
  • Projektowanie GUI pod platformy Windowsowe, Androidowe, iOSowe.
  • Korygowanie i rozwijanie dotychczasowych produktów oraz praca nad nowymi.
  • Przekładanie wymagań biznesowych na rozwiązania przyjazne użytkownikowi.
  • Współpraca z zespołem developerskim i sprzedażowym w modelu iteracyjnym.
  • Praca głównie w języku angielskim.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu optymalnego UX i przełożenia go na nisko- i wysokopoziomową makietę.
  • Znajomość GUI Windows, Android, iOS.
  • Dobra znajomość narzędzi do prototypowania (przede wszystkim Sketch, Zeplin, opcjonalnie Axure itp.).
  • Umiejętność współpracy z zespołem developerskim w modelu iteracyjnym; przede wszystkim przekazywania rozwiązań graficznych oraz tworzenia stylesheetów.
  • Umiejętność współpracy w zakresie definiowania wymagań biznesowych dla komercyjnych produktów cyfrowych.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność i umiejętność uzasadniania swoich decyzji projektowych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość wyjazdów do USA i RPA.
  • Rozwój wiedzy specjalistycznej.
  • Benefity: Multisport, Medicover, Food Day, budżet szkoleniowy.
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Możliwość pracy w oparciu o umowę B2B.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Administratorem danych jest FLIGHTSCOPE EUROPE SP Z O. O., ul. Wiśniowa 1, 44-144 Żernica. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Dodano dnia: 17-02-2019

Flightscope Europe

Zobacz wszystkie oferty Flightscope Europe