Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

PROGRAMISTA BACK-END (medior lub senior)

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Bezpośrednie

Firma Ekoenergetyka – Polska Sp. z o.o. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Spółka jest europejskim liderem w projektowaniu i produkcji stacji szybkiego ładowania miejskich autobusów elektrycznych i to stanowi na ten moment jej główny profil działalności. Na rynku transportu publicznego trwale współpracuje z producentami autobusów elektrycznych takimi jak np. Solaris Bus & Coach S.A, Mercedes (EvoBus), Volvo, Ursus Bus, Linkker Bus, Temsa, obecnie rozpoczyna współpracę z Iveco oraz MAN. Klientami spółki są również operatorzy transportu publicznego np. TMB Barcelona, STOAG Oberhausen czy USTRA Hannover. Od 2013 roku Ekoenergetyka-Polska dostarczyła 330 stacji ładowania do 45 miast w 11 krajach o łącznej mocy 22.000 kW. Każdego dnia zainstalowane stacje ładowania w trakcie 550 ładowań dostarczają do baterii pojazdów aż 300.000 kWh energii elektrycznej. Tylko w 2019 roku firma dostarczy sumarycznie stacje ładowania o mocy większej niż przez wszystkie lata do tej pory. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie infrastruktury ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Opis stanowiska:

projektowanie i implementacja rozwiązać backend-owych w technologii Java z użyciem frameworku Spring,
projektowanie i optymalizacja zapytań do relacyjnych baz danych SQL,
sporządzanie dokumentacji oprogramowania.

Profil kandydata:

minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java,
znajomość wzorców projektowych, w szczególności wzorca architektonicznego MVC,
doświadczenie w z zakresie:
tworzenia aplikacji w technologii Java z użyciem framework Spring,
implementacji aplikacji z użyciem relacyjnych baz danych SQL,
znajomość zagadnień związanych z integracją systemów i usługami sieciowymi: Restful API, JSON, XML, XSD,
doświadczenie w zakresie audytu i refaktoryzacji kodu źródłowego,
znajomość systemów kontroli wersji (git),
mile widziane: znajomości serwerów continuous integration (Gitlab)
wykształcenie wyższe o profilu informatycznym,
umiejętność pracy w zespole,
umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność,
znajomość języka angielskiego - poziom B1/B2.

Oferujemy:

pracę w innowacyjnej, prężnie rozwijającej się firmie w branży E-mobility;
umowę o pracę w pełnym wymiarze na okres próbny/następnie na czas nieokreślony;
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i umiejętności;
niekorporacyjny klimat;
udział w ciekawych projektach i przy innowacyjnym produkcie;
udział w konferencjach branżowych (także zagranicznych);
elastyczny czas pracy;
pracę na wysokiej jakości sprzęcie;
pracę w oparciu o metodykę Agile;
integracja przy EKOsporcie (squash, siatkówka);
Kartę Multisport i inne benefity wewnątrz organizacji;
przyjazne środowisko pracy.

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w ramach powyższej rekrutacji będzie Ekoenergetyka-Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Kisielinie, ul. A. Wysockiego 8, 66-002 Zielona Góra, adres e-mail: hr@ekoenergetyka.com.pl („Ekoenergetyka”).

Dodano dnia: 18-02-2019

Ekoenergetyka Polska Sp. z o o

Zobacz wszystkie oferty Ekoenergetyka Polska Sp. z o o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy