Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Junior IT Administrator

Lokalizacja: mazowieckie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zdalne wsparcie, diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników.
  • Tworzenie telekonferencji.
  • Wymiana, reinstalacja, konfiguracja komputerów.
  • Inwentaryzacja sprzętu.
  • Zarządzanie poprawnością pracy aplikacji użytkowników.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z bieżącą pracą działu IT.

Wymagania:

  • Dobra znajomość środowisk Active Directory, Windows 7/8/XP/Vista.
  • Podstawowa znajomość Windows Server.
  • Umiejętność instalacji i konfigurowania oprogramowania.
  • Znajomość urządzeń oraz infrastruktury sieciowej.
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu ticketowego OTRS.
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, samodzielność i zaangażowanie.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność.

Oferujemy:

  • Realną szansę rozwoju zawodowego podczas realizacji projektów wewnętrznych.
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań.
  • Możliwość uczestnictwa w projektach realizowanych dla klientów zewnętrznych.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny składający się z: prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego.
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki).
  • Pozytywną atmosferę pracy i świetnych ludzi na pokładzie :)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 21-02-2019

Grupa Advartis (Crowe, Contract Administration, TGC)

Zobacz wszystkie oferty Grupa Advartis (Crowe, Contract Administration, TGC)