Programista Java

Lokalizacja: Gdańsk

Ogłoszenie Agencja Pracy

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania:

  • Implementacja oprogramowania w technologii Java.
  • Programowanie nowych funkcjonalności w oparciu o dostarczoną specyfikację.
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań.
  • Dbałość o wysoką wydajność funkcjonalności.
  • Współpraca z innymi programistami, analitykami.

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość Java EE.
  • Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji (Git, SVN).
  • Przynajmniej rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku JAVA.
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych.
  • Praktyczna znajomość programowania obiektowego.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne) lub ostatni rok studiów.
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania.
  • Zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć nauki i rozwoju.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Hibernate lub MyBatis.
  • Znajomość jednego z serwerów aplikacyjnych JBoss, Tomcat lub WebLogic.
  • Doświadczenie w jednym z frameworków – Spring, Seam lub Struts.
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript, AJAX.
  • Znajomość jQuery.
  • Znajomość PL/SQL, SQL.
  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca co najmniej czytanie dokumentacji technicznej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 21-02-2019

Asseco Data Systems S.A.

Zobacz wszystkie oferty Asseco Data Systems S.A.