Junior Ruby on Rails Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

O IDEAMOTIVE

Jesteśmy kilkudziesięcio osobowym, szybko rozwijajcym się software house’em. Na co dzień pracujemy z klientami z całego świata - startup’ami, scale’upami i korporacjami. Ze stworzonych przez nas rozwiązań - aplikacji mobilnych i webowych - korzysta kilkaset tysięcy osób na całym świecie.

OPIS STANOWISKA:

Obecnie poszukujemy początkujacego programisty RoR (junior) do pracy w naszym biurze w pełnym wymiarze godzin (40h/tyg).

WYMAGANIA:

Najważniejsze jest dla nas, aby kandydat posiadał:
- wykształcenie techniczne,
- podstawową znajomości RoR,
- dobrą znajomość jez. angielskiego .

Docenimy:
- umiejętności komunikacyjne,
- zaangażowanie i chęć do poszerzania wiedzy.

OFERUJEMY:

- 2500 do 4500 zł (FV netto, UoD)
- profesjonalny sprzęt (MacBook + monitor),
- stałą pracę w pełnym wymiarze godzin,
- elastyczny czas pracy,
- prywarną opiekę medyczną,
- płatny urlop

APLIKUJ: https://ideamotive.recruitee.com/o/junior-ruby-on-rails-developer

Dodano dnia: 21-02-2019

Ideamotive

Zobacz wszystkie oferty Ideamotive

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy