Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

.NET Software Architect (Fintech)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Ailleron jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych. Tworzymy innowacyjne produkty dla największych banków, fin-techów, operatorów komórkowych i międzynarodowych sieci hotelowych. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów, a z naszymi technologiami na co dzień docieramy do ponad 150 milionów klientów na 4 kontynentach. Nasze biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii. W Polsce jesteśmy w 4 miastach, a główna siedziba mieści się w Krakowie, gdzie kreujemy nasze produkty i definiujemy strategie ich rozwoju i promocji. Międzynarodowe środowisko pozwala nam doskonale orientować się w potrzebach zróżnicowanego rynku i już dziś kreować nowoczesne trendy.

LOKALIZACJA BIURA: Kraków

FORMA ZATRUDNIENIA: UOP/ B2B

WYMIAR CZASU PRACY: 40h/tydz

PROJEKT: Projekt z sektora bankowości Internetowej, mobilnej i korporacyjnej

JĘZYKI: polski, angielski

Obowiązki:
• Architekt będzie odpowiedzialny za tworzenie rozwiązań technicznych dla projektów z branży bankowości w oparciu o wymagania klienta
• Będzie bezpośrednio pracował w zespole 3-4 osobowym, który zajmuje się  istniejącym Serwerem Autoryzacji
(komponent używany w projektach bankowości Internetowej, mobilnej i korporacyjnej)
• Architekt będzie współpracował z 2-3 PM-ami różnych projektów, ale również zajmował się programowaniem

Wymagania:
• Znajomość technologii .NET (zarówno .Net Standard, .Net Core, jak również tradycyjny .Net Framework) oraz:
-Windows Communication Foundation
-NHibernate
-Microsoft SQL Server 2016
• Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego jako starszy programista .NET lub doświadczenie w roli Architekta

Oferujemy:
• Pakiet dodatkowych benefitów: karta MultiSport, opieka zdrowotna Allianz, ubezpieczenie na życie, biblioteka
• 80h w roku na rozwój własny (lekcje angielskiego, szkolenia i konferencje, Akademia Ailleron, Ailleron Talks, Centra Kompetencji, Hackathony)
• Premie finansowe za polecenia wewnętrzne pracowników
• Elastyczne godziny pracy
• Pakiet relokacyjny
• Codziennie świeże owoce i najlepsza kawa!

Zainteresowała Cię ta oferta? Wypełnij formularz:

Dodano dnia: 25-02-2019

Ailleron S.A.

Zobacz wszystkie oferty Ailleron S.A.