Junior Tester

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

HR Bank Doradztwo Personalne, specjalizujące się w rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla w branży IT/ Inżynierii/ TSL poszukuje dla swojego Klienta z branży ubezpieczeń Kandydatów na stanowisko:

Umowa: zlecenia / dzieło/ b2b
Wynagrodzenie: 40-50 h
Od kiedy: ASAP
Technologie: Android, Java, Kotlin, Ruby on Rails, REST, Jenkins
Wielkość firmy: około 400 osob
Wielkość teamu: 4-9

Zadania:

Planowanie i tworzenie nowych scenariuszy testowych
Raportowanie błędów
Proponowanie nowych rozwiązań
Współpraca z developerami, projektantami
Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

Wymagania:
minimum 6 miesięczne doświadczenie na stanowisku Testera
Umiejętność korzystania z narzędzi (JIRA, Git, Jenkins, Appium)
Znajomość systemu Android
Znajomość języka angielskiego (poziom czytania dokumentacji technicznej)

Firma oferuje:
Niezbędne do rozpoczęcia pracy szkolenia
Pracę w zespole ekspertów
Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
Opiekę medyczną

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dodano dnia: 28-02-2019

HR Bank

Zobacz wszystkie oferty HR Bank

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy