Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Quality Assurance Engineer

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Bezpośrednie

W związku z rozwojem firmy naszego Klienta, producenta i dostawcy rozwiązań sieciowych poszukujemy:

Zakres obowiązków
Projektowanie i realizacja planów testów i strategii testowania produktów
Opracowanie i wykonanie testów manualnych i automatycznych
Tworzenie dokumentacji testowej
Ścisła współpraca ze wszystkimi zespołami w dziale R&D
Poszukiwane kompetencje
Podstawowa wiedza na temat sieci komputerowych
Podstawowe doświadczenie w pracy na systemach Linux
Doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu testów
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii

Mile widziane:

Certyfikaty: ISTQB, Cisco CCNA, CCNP
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość języków skryptowych: Python, Bash itp.
Oferujemy
Interesującą pracę pełną wyzwań w zespole profesjonalistów z branży IT
Pracę w młodym zespole o niekorporacyjnej atmosferze
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej i karty lunchowej, imprezy integracyjne)

Zapraszamy do aplikowania: https://coberon.elevato.net/pl/quality-assurance-engineer,j,284

Dodano dnia: 11-03-2019

Coberon Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Coberon Sp. z o.o.