Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Front-end Developer

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Bezpośrednie

W związku z rozwojem firmy naszego Klienta, producenta i dostawcy rozwiązań sieciowych poszukujemy:

Zakres obowiązków
Zaprojektowanie i opracowanie front-endowej części aplikacji do monitorowania i monitorowania sieci dla urządzeń FTTH
Aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań dla opracowanej aplikacji
Tworzenie kodu i bibliotek do wykorzystania w przyszłości
Optymalizacja aplikacji pod kątem szybkości i skalowalności
Współpraca z innymi członkami zespołu
Poszukiwane kompetencje
Min. 5 lat doświadczenia w pracy na aplikacjami webowymi

Znajomość:
JavaScript (Min. 3 lata doświadczenia)

Angular 4/5/6 + TypeScript, RxJs (Min. 3 lata doświadczenia)

Aplikacje SPA (Min. 3 lata doświadczenia)

TypeScript

HTML 5

SCSS

REST API

Bootstrap Grid

GIT

Mile widziana znajomość:

WMS
NGRX || Redux (Min rok doświadczenia)
WebSockets (Socket IO)
Doświadczenie w pracy z biblioteką ECharts
Atomic Design pattern
Metodologia BEM

Oferujemy
Interesującą pracę pełną wyzwań w zespole profesjonalistów z branży IT
Pracę w młodym zespole o niekorporacyjnej atmosferze
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej i karty lunchowej, imprezy integracyjne)

Aplikuj na: https://coberon.elevato.net/pl/front-end-developer,j,288

Dodano dnia: 12-03-2019

Coberon Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Coberon Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy