Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Test Automation Engineer

Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie Bezpośrednie

W związku z rozwojem firmy naszego Klienta, producenta i dostawcy rozwiązań sieciowych poszukujemy:

Zakres obowiązków
Rozwój aplikacji do automatyzacji testów za pomocą Pythona i Basha
Udział w projektowaniu zautomatyzowanych testów produktów firmy
Rozwój środowisk testowych
Tworzenie dokumentacji oprogramowania testowego
Ścisła współpraca ze wszystkimi zespołami w dziale R&D

Poszukiwane kompetencje
Praktyczna znajomość języków skryptowych: Python, Bash itp.
Dobra znajomość koncepcji automatyzacji testów
Doświadczenie w pracy na systemach Linux
Podstawowa wiedza z zakresu elektroniki i sieci
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Chęć uczenia się nowych technologii

Mile widziane:

certyfikaty: ISTQB, Cisco CCNA, CCNP
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość rozwiązań Continuous Integration

Oferujemy
Interesującą pracę pełną wyzwań w zespole profesjonalistów z branży IT
Pracę w młody zespole o niekorporacyjnej atmosferze
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, i karty lunchowej, imprezy integracyjne)

Zapraszamy do aplikowania na: https://coberon.elevato.net/pl/test-automation-engineer,j,281

Dodano dnia: 12-03-2019

Coberon Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Coberon Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy