Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Java.Net Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Nr ref.: A/BI/05/2019
Termin zgłoszeń: 18.03.2019

Obecnie poszukujemy osoby do Spółki celowej ARP Informatyka powołanej do realizacji kluczowych projektów IT:

Główne zadania:
• implementację i rozwój systemów w technologii .NET i Java
• wiedza na temat tworzenia aplikacji webowych (ASP .NET, JavaScript, HTML, CSS)
• analiza dokumentacji projektowej
• projektowanie struktury aplikacji
• tworzenie dokumentacji technicznej
• estymacja zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie

Oczekiwania:
• dobra znajomość języków i środowisk .NET (#C)
• znajomość języka Java
• dobrej znajomości HTML, CSS, JavaScript, jQuery
• znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności Microsoft SQL
• praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
Mile widziane:
• znajomość platformy Microsoft Sharepoint 2010/2013
• tworzenie witryn, list i aplikacji opartych o platformę Sharepoint

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
• przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym
• elastyczne formy zatrudnienia
• możliwości rozwoju
• elastyczny czas pracy
• dogodną lokalizację w centrum Warszawy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:
„Niniejszym, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych przez ARP Informatyka Sp. z o.o. z siedzibą ul. Nowy Świat 6/12, 00-400
Warszawa, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, jak również w okresie następnych 6 miesięcy na potrzeby procesów rekrutacyjnych odbywających się w ARP Informatyka Sp. z o.o. z siedzibą ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa.

Powyższa zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych dla celów sporządzenia umowy o pracę lub umowy
cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ARP Informatyka Sp. z o.o. z siedzibą ul. Nowy Świat 6/12,
00-400 Warszawa”. Dane osobowe mogą być przekazywane Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. z siedzibą ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa. Ponadto przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do żądania od administratora danych dostępu do przekazanych danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje mi również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przekazanie danych
osobowych jest dobrowolne, niemniej jest niezbędne do nawiązania kontaktu. W oparciu o dane osobowe ARP Informatyka Sp. z o.o. nie będzie podejmowała zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania w rozumieniu
RODO.”

Dodano dnia: 13-03-2019

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Zobacz wszystkie oferty Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy