Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Inżynier Systemowy

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Opis stanowiska:

  • projektowanie i wdrażanie systemów oraz nowych rozwiązań;
  • przygotowywanie technicznych opisów produktów oraz rozwiązań;
  • wykonywanie projektów koncepcyjnych oraz analiz biznesowych rozwiązań dopasowanych do wymagań oraz potrzeb klienta;
  • konfiguracja i nadzór nad oprogramowaniem w siedzibie Spółki;
  • konfiguracja i nadzór nad oprogramowaniem w siedzibach klientów Spółki;
  • przygotowywanie wycen wspierających oferty handlowe;
  • świadczenie usług wsparcia handlowego;
  • świadczenie usług serwisowych w ramach umów podpisanych przez Spółkę;
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz szkolenia wewnętrzne z zakresu produktów i rozwiązań będących lub mogących znaleźć się w ofercie;
  • uaktualnianie i zdobywanie wiedzy w zakresie obszarów oferowanych systemów i rozwiązań.

Wymagania:

  • umiejętności komunikacyjne;
  • doświadczenie w pracy w zaawansowanym i kompleksowym środowisku technicznym (mnogość integracji z różnymi systemami);
  • doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w obsłudze i wdrażaniu systemów;
  • umiejętność analitycznego myślenia - diagnozowanie i rozwiązywania problemów;
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży IT;
  • możliwość rozwoju w stabilnej firmie o udokumentowanym potencjale rynkowym;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach;
  • możliwość uczenia się i otrzymywania ciekawych zadań;
  • swobodną atmosferę oraz pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Dołącz do Nas! Skontaktuj się i wyślij swoje CV klikając w "Aplikuj Teraz".

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Dodano dnia: 23-03-2019

Sevenet S.A.

Zobacz wszystkie oferty Sevenet S.A.