Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant ds. systemów informatycznych

Lokalizacja: mazowieckie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Oferujemy pracę na poniższych warunkach:

  • okres zatrudnienia: od zaraz na czas określony, z możliwością przedłużenia;
  • forma zatrudnienia: umowa przez agencję (umowa zlecenie lub umowa o pracę czasową);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • czas pracy pn-pt 8-16 lub 9-17.

Oczekujemy:

  • umiejętności obsługi komputera, systemu Windows oraz pakietu Office;
  • umiejętności efektywnej organizacji pracy;
  • otwartości, chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane doświadczenie w pomocy klientom przez telefon i/lub doświadczenie na stanowisku IT Help Desk.

Zakres obowiązków:

  • telefoniczne wsparcie klientów w zakresie instalacji i obsługi oprogramowania
  • obsługa zgłoszeń e-mail od klientów.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta prześlij swoje CV za pomocą "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 23-03-2019

Sage

Zobacz wszystkie oferty Sage