Front-end Developer

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Kraków
Jeden z większych i bardziej rozpoznawalnych portali Internetowych, poszukuje Front-end Developerów do biura w Krakowie:

Opis stanowiska:

• tworzenie warstwy front-end'owej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW
• poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
• opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania

Oferta:

• możliwość współpracy zarówno w oparciu o B2B jak i UoP
• elastyczny czas pracy
• dofinansowanie do Multisport oraz pakietów medycznych i ubezpieczeniowych również dla rodziny
• wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, konferencje i zjazdy
• wewnętrzne hackathony i cykliczne spotkania Dev Tank,
• firmowa biblioteczka w której mieści się zbiór książek i e-booków IT
• praca w mniejszych zespołach, które czasami zmieniają swój skład w zależności od realizowanego projektu, tak aby dostosować kompetencje do projektu przy jednoczesnej możliwości rozwoju i nauki nowych technologii
• komfortowe warunki pracy: klimatyzowane pomieszczenia, stołówkę, owocowe środy, firmowy parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów
• liczne koła zainteresowań (sportowe, gry karciane, planszówki, itp.), imprezy okolicznościowe, kiermasze świąteczne, inicjatywy charytatywne

Wynagrodzenie: Ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności

Wymagania

Must have:

• bardzo dobre umiejętności programowania w JavaScript (natywnym) - warunek konieczny
• dobrą znajomość technologii: Ajax, jQuery, JSON, REST
• komercyjne doświadczenie w programowaniu frontów
• wysokie rozwinięte umiejętności nowoczesnego kodowania w HTML5 oraz CSS3
• obszerną wiedzę z zakresu standardów W3C oraz problematyki kompatybilności kodu z przeglądarkami
• umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny
• chęć rozwoju i umiejętność szybkiego uczenia się

Nice to have:

• znajomość Ext JS
• znajomość ReactJS
• znajomość zagadnień Usability, Webacessability oraz SEO Optimization
• znajomość PHP i SQL
• znajomość systemu Linux (na poziomie użytkownika)
• znajomość innych języków programowania, frameworków
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Start date: ASAP

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji wraz ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: marek@collectivehr.com

Dodano dnia: 25-03-2019

Collectivehr

Zobacz wszystkie oferty Collectivehr

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy