Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Web developer / koder HTML CSS Kraków na stałe

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Bezpośrednie

Agencja Interaktywna Brandmark poszukuje osoby na stanowisko:
web developer - koder HTML do pracy na stałe w siedzibie w Krakowie.

Oczekujemy od Ciebie:

• Perfekcyjnej znajomość XHTML i HTML 5 oraz CSS w tym CSS3
• Znajomości systemów szablonów (np. PHP SMARTY)
• Podstawowej znajomości programu Adobe Photoshop
• Umiejętności tworzenia stron w technologii RWD (bootstrap)
• Zapału do pracy

Mile widziane będą:

Znajomość PHP5, MySQL
Znajomość biblioteki jQuery

Zakres obowiązków:

• Integracja projektów graficznych z systemem CMS
• Optymalizacja kodu źródłowego pod kątem SEO (zgodnych z powszechnymi standardami w3c, seo)
• Rozwój autorskiego systemu CMS

Oferujemy:

• Elastyczny czas pracy do ustalenia: ½, 3/4, pełen etat)
• Dodatkowe premiowane wynagrodzenie, adekwatne do efektów pracy
• Aktywny udział w realizacji dużych i ciekawych projektów
• Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonego zespołu projektowego
• Pracę w kameralnej atmosferze, dalekiej od korporacyjnych standardów

Przykładowe realizacje wraz z krótką informacją o sobie prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja[ at ]brandmark.pl dopisując w tytule "web developer".

Czekamy na Ciebie!

Kilka słów o nas:

Pod jednym dachem łączymy wszystkie zalety uniwersalnego studia projektowego oraz softwarehouse'u
Wyróżnia nas partnerska współpraca z naszymi klientami
Projektujemy i programujemy nieprzerwanie od 2007 roku
Obsługujemy zarówno duże korporacje jak i jednoosobowe działalności gospodarcze.

Dodano dnia: 01-04-2019

Brandmark Agencja Interaktywna

Zobacz wszystkie oferty Brandmark Agencja Interaktywna

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy