Stażysta w Zespole CISO International

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Cześć, cieszymy się, że tu jesteś! Zerknij na nasze ogłoszenie – może pasuje do Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych

Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:

Komunikacja z lokalnymi jednostkami bezpieczeństwa IT w poszczególnych krajach
Gromadzenie i przetwarzanie informacji dotyczących bezpieczeństwa IT w poszczególnych krajach
Analizowanie zebranych materiałów (Excel)
Przygotowywania raportów i prezentacji PowerPoint
Tworzenie i usprawnianie narzędzi wspierających (Excel) procesy związane z bezpieczeństwem IT

Dla nas ważne są:

Bardzo dobra znajomość aplikacji Microsoft Office
Bardzo dobra znajomość Excela, w tym programowanie VBA
Płynny angielski, zarówno w mowie jak i piśmie
Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa IT
Otwartość na różnorodność

W Avivie zapewniamy:

Płatny staż trwający 6 miesięcy
Staż w świetnej lokalizacji – tuż koło metra Dworzec Gdański
Możliwość pracy z doświadczonymi specjalistami
Międzynarodowe środowisko pracy
Widzisz już siebie w Avivie? Koniecznie aplikuj!

Aviva będąc sygnatariuszem Karty Różnorodności stosuje politykę równego traktowania oraz tworzy środowisko pracy przyjazne osobom niepełnosprawnym. Od kandydatów/tek nie wymagamy podawania daty urodzenia, stanu cywilnego oraz załączania zdjęć. Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Dodano dnia: 05-04-2019

AVIVA

Zobacz wszystkie oferty AVIVA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy