Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Kraków
Co znajdziesz w firmie klienta:
• ciekawą i rozwojową pracę dla osób o różnym poziomie zaawansowania i doświadczenia - jeśli fascynuje Cię obszar bezpieczeństwa IT i masz w sobie determinację aby doskonalić swoje umiejętności w tym zakresie chętnie podzielimy się naszą wiedzą
• stabilizację - kochamy to co robimy! Kto do nas przyjdzie, zostaje na bardzo długo :)
• elastyczność, zarówno jeśli chodzi o czas pracy oraz formę zatrudnienia (UoP, B2B)
• możliwość rozwoju dzięki szkoleniom, konferencjom i spotkaniom branżowym
• otwartą kulturę organizacji - Mówimy sobie po imieniu, cenimy swoją odmienność, co więcej z naszych pasji, osobowości, różnic czerpiemy dodatkowe inspiracje. Nie ważne ile masz lat, jak długie włosy, jaki styl ubierania, pomysł na życie - chcemy Ciebie takim jakim jesteś!
• komfortowe warunki pracy: stołówkę, owocowe środy, firmowy parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów. Zapewniamy dostęp do pakietów opieki medycznej, ubezpieczenia oraz karty Multisport w atrakcyjnych cenach, również dla Twojej Rodziny
• liczne koła zainteresowań (sportowe, gry karciane, planszówki, itp.), imprezy okolicznościowe, kiermasze świąteczne, inicjatywy charytatywne.

Opis stanowiska:

Do obowiązków należeć będzie udział w pracach związanych z zapewnianiem bezpieczeństwa produktów i usług klienta, w tym:
• przeprowadzanie testów, audytów, przeglądów bezpieczeństwa
• analiza incydentów
• opracowywanie polityk i zasad bezpieczeństwa

Wymagania:
Must have:
• znajomość zasad i schematów działania systemów operacyjnych Linux, Windows
• znajomość programów i narzędzi związanych z testowaniem/monitorowaniem bezpieczeństwa aplikacji webowych
• znajomość języków skryptowych (np. Python, PHP) oraz umiejetnosć analizowania kodu źródłowego języków kompilowanych (np. Java)
• znajomość zagadnień związanych z serwisami i aplikacjami webowymi
• znajomość zasad działania protokołów sieciowych ze szczególnym naciskiem na HTTP / SMTP
• znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych (np. OWASP Top 10, WASC-TC), a także jako dodatkowy atut infrastruktury informatycznej (np. OSSTMM, PTES)

Nice to have:
• wiedza dotycząca narzędzi związanych z testowaniem/monitorowaniem bezpieczeństwa aplikacji mobilnych oraz infrastruktury informatycznej
• znajomość standardów zarządzania bezpieczeństwem i ochroną informacji w oparciu o ocenę ryzyka (ISO 27K, COBIT, NIST 800 series)
• potwierdzenie wiedzy i umiejętności uznanymi międzynarodowymi certyfikatami (m.in. CND, CEH, OSCP)
• znajomość zagadnień związanych z systemami wykrywania i blokowania zagrożeń: IDS, IPS, WAF

Wynagrodzenie: Ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności
Rozpoczęcie pracy:: ASAP

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: marek@collectivehr.com

Dodano dnia: 09-04-2019

Collectivehr

Zobacz wszystkie oferty Collectivehr

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy