Praktyki Studenckie - Dział IT

Lokalizacja: Kostrzyn

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

header img

Studiujesz, ale chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w największej prywatnej firmie w Polsce?

Weź udział w płatnych praktykach letnich! Podczas 3 miesięcy zrealizujesz ambitne projekty – samodzielnie i z doświadczonymi ekspertami.

Zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju zawodowego i poznaj strategię działania lidera branży retail.

Zadania które na Ciebie czekają:

  • sporządzanie bilansu sprzętu;
  • spisywanie sprzętu;
  • porządkowanie zmagazynowanego sprzętu;
  • dokonywanie przyjęć i wydań sprzętu IT;
  • realizacja innych bieżących zadań.

Ten program jest dla ciebie, jeżeli:

  • jesteś studentem/ studentką II – V roku studiów na kierunku: informatyka, bądź pokrewny;
  • świetnie organizujesz swoją pracę;
  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności programem Excel;
  • aktywnie angażujesz się w dodatkową działalność studencką.

Co oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych prywatnych firm w Polsce
  • samodzielną realizację projektu
  • wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk
  • informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w okresie lipiec-wrzesień
  • przyjazną atmosferę pracy

Dodano dnia: 11-04-2019

Jeronimo Martins

Zobacz wszystkie oferty Jeronimo Martins