Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

IOS Developer

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

header

GATE Electronics jest krakowską firmą będącą światowym liderem na rynku elektroniki i oprogramowania do broni treningowej. Nasz zespół składa się z osób łączących pasję z wiedzą i umiejętnościami. Produkty GATE sprzedawane są od 8 lat w ponad 20 krajach.

iOS Developer

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków

  • Samodzielne programowanie wielowątkowych aplikacji na platformę iOS zgodnie z aktualnymi standardami
  • Implementacja projektów graficznych dostarczanych przez dział kreatywny
  • Pisanie czytelnego kodu i jego dokumentacji
  • Zarządzanie całym cyklem życia oprogramowania (continuous integration) i ciągłe ich doskonalenie.
  • Poszerzanie wiedzy na temat praktyk i trendów UX.

Oczekiwania

  • Minimum rok doświadczenia w samodzielnym pisaniu aplikacji poparte portfolio
  • Bardzo dobra znajomość języka SWIFT
  • Dobra znajomość obsługi komunikacji sieciowej
  • Dobra znajomość obsługi komunikacji Bluetooth LE
  • Umiejętność wykorzystania operatorów bitowych
  • Umiejętność wykorzystania wzorców projektowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji
  • J. angielski na poziomie min. B1
  • Umiejętność pracy w grupie

Dodatkowe atuty

  • Podstawowa znajomość innych języków programowania, takich jak JAVA/Kotlin/C++/C
  • Pisanie testów automatycznych
  • Portfolio opublikowanych aplikacji w App Store
  • Tworzenie diagramów UML

Oferujemy

  • agreement

    umowę o pracę lub B2B

  • healthcare

    dofinansowanie opieki medycznej

  • gym

    dofinansowanie karty Multisport

  • parking

    darmowy parking dla pracowników

  • coffee

    pyszną kawę z ekspresu

  • airsoft

    firmowe strzelanki airsoftowe

Dodano dnia: 17-04-2019

GATE Enterprise

Zobacz wszystkie oferty GATE Enterprise