Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych (e-Zdrowie)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Numer referencyjny: KBR/EZ
Kraków

Profil pracownika:

minimum rok doświadczenia w sprzedaży rozwiązań IT/telemedycznych w branży medycznej,
umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych,
umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych,
biegła znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego, włoskiego,
zdolności analityczne,
dyspozycyjność w zakresie częstych wyjazdów służbowych.

Obowiązki:

udział w tworzeniu specyfikacji biznesowej oferowanych rozwiązań, opracowywanie i modyfikacja szablonów ofert,
udział w pracy nad przygotowaniem ofert przy współpracy z działami produkcji i wdrożeń,
prezentowanie oferowanych rozwiązań, w tym również na targach i konferencjach (w kraju i za granicą), prowadzenie szkoleń dla Zespołów sprzedaży i nowych Pracowników Grupy,
przygotowywanie informacji merytorycznych do zawieranych umów.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem,
indywidualny program rozwoju wraz z planem szkoleń
przyjazną atmosferę pracy,
samodzielność w działaniu,
współpracę z doświadczonymi specjalistami,
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny),
możliwość dynamicznego rozwoju,
uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach (także zagranicznych).

Dodano dnia: 17-04-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy