Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Key Account Manager

Lokalizacja: Gdańsk, Gliwice,Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Numer referencyjny: KAM/TP
Gdańsk, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Warszawa

Profil pracownika:

Wykształcenie wyższe
Orientacja na rozwój kariery w sprzedaży lub konsultingu
Zainteresowanie nowymi technologiami
Silne nastawienie na realizację celów, konsekwencja w działaniu
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w aktywnej sprzedaży rozwiązań i usług w branży IT
Dobra znajomość języka angielskiego
Doskonałe umiejętności prezentacyjne, zdolności interpersonalne, talent do budowania relacji z Klientami
Mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych
Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

Efektywna sprzedaż rozwiązań IT
Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
Przygotowanie dokumentów formalnych i dbanie o ich aktualność
Pomoc w procedurach przetargowych i sprzedażowych
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Budowanie długofalowej współpracy z klientami
Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
Udział w tworzeniu specyfikacji technicznej i biznesowej oferowanych rozwiązań

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
Prywatną opiekę medyczną
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Dodano dnia: 17-04-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy