Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Koordynator ds. utrzymania i rozwoju obszaru SAP HCM PY

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator ds. utrzymania i rozwoju obszaru SAP HCM PY

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: WZ/IIN/112/03/19

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obszar rozwoju i wsparcia narzędzi SAP w module zarządzania zasobami ludzkimi w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • koordynowanie obszaru wdrożeń i utrzymania rozwiązań w obszarze SAP HCM PY w Spółce,
  • uczestnictwo w planowaniu roadmap wdrożeniowych dla SAP HCM PY zgodnie z priorytetami biznesowymi oraz uwarunkowaniami technologicznymi i projektowymi,
  • konfigurowanie i parametryzacja rozwiązań w zakresie systemu SAP HCM PY,
  • realizacja wniosków o zmianę oraz rozwiązywanie bieżących problemów,
  • bieżące utrzymywanie aktualnej dokumentacji systemu SAP ERP w zakresie modułu HCM,
  • nadzór nad pracami zlecanymi dostawcom zewnętrznym,
  • ścisła współpraca z kluczowymi interesariuszami projektu wdrożenia w celu odpowiedniego zaadresowania potrzeb biznesowych.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym,
  • dobra znajomość w konfiguracji modułów SAP HCM,
  • 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu utrzymaniem i eksploatacją obszaru SAP HCM,
  • doświadczenie w bezpośredniej pracy z użytkownikiem systemu oraz obszarami biznesowymi,
  • dobra znajomość specyfiki pracy i procesów z obszarów: Zatrudnienia, Wynagrodzenia oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • efektywność,
  • myślenie analityczne,
  • proaktywność.

Mile widziane kwalifikacje:

  • doświadczenie w integracji SAP HCM z innymi systemami dziedzinowymi,
  • znajomość biblioteki dobrych praktyk ITIL,
  • znajomość języka ABAP,
  • znajomość obszaru analityki biznesowej, w tym notacji UML/BPMN oraz doświadczenie w zarządzaniu wymaganiami w oparciu o powyższe standardy oraz narzędzia je wspierające.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 27-04-2019

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Zobacz wszystkie oferty PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.