Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Programista SAP/ ABAP*

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: WZ/IIN/01/04/19

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obszar rozwoju i wsparcia narzędzi SAP w modułach dostępnych w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • udział w pełnym cyklu wytwarzana oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie, programowanie, testowanie oraz wdrażanie,
  • możliwość działania w obszarze integracji,
  • wsparcie w procesie monitorowania oraz zarządzania incydentami i zmianami,
  • tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji (technicznej oraz funkcjonalnej),
  • ciągłe doskonalenie oraz dostosowywanie aplikacji SAP do potrzeb użytkowników.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym,
  • bardzo dobra znajomość języka ABAP / ABAP OO oraz doświadczenie w pracy z platformą SAP Netweaver 7.31 jak również z bazą SAP HANA,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • efektywność,
  • myślenie analityczne,
  • proaktywność.

Mile widziane kwalifikacje:

  • mile widziana znajomość poniższych technologii: SAP PI/PO, SAP Fiori (UI5), oDATA, Javascript, SAP Portal, Smart Forms / SAP Script, Java,
  • znajomość obszaru analityki biznesowej, w tym notacji UML/BPMN oraz doświadczenie w zarządzaniu wymaganiami w oparciu o powyższe standardy oraz narzędzia je wspierające.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

 Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 27-04-2019

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Zobacz wszystkie oferty PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.