Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Stanowisko* ds. projektów

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: WZ/IR/130/04/19

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie spraw związanych z monitorowaniem realizacji projektu w zakresie postępu prac,
  • sporządzanie, analizowanie i weryfikowanie sprawozdań oraz informacji dotyczących realizacji projektu,
  • opiniowanie dokumentacji projektowej i wykonawczej,
  • opracowywanie projektów uchwał i wniosków dotyczących  projektu celem uzyskania niezbędnych decyzji organów Spółki umożliwiających realizację projektu,
  • sporządzanie harmonogramów zakresów rzeczowych w celu opracowania planu działalności inwestycyjnej Spółki,
  • udział w nadzorowaniu i uzgadnianiu kwalifikowalności wydatków ponoszonych w ramach projektu, w tym analiza faktur, dla zapewnienia prawidłowego finansowania projektu,
  • udział w opracowywaniu raportów końcowych z realizacji projektu celem rozliczenia projektu.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • 4 lata doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z inwestycjami,
  • wiedza zawodowa w zakresie inwestycji,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając przycisk "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 27-04-2019

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Zobacz wszystkie oferty PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.