Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Główny Architekt Oprogramowania Klasy Eterprise

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

W związku ze znaczącą liczbą projektów realizowanych dla dużych, międzynarodowych operatorów telekomunikacyjnych firma Comarch poszukuje doświadczonych pracowników, którzy oczekują nowych wyzwań oraz pracy w kreatywnym, dynamicznym zespole. Aktualnie poszukujemy specjalisty mającego doświadczenie w pracy z różnymi stosami technologicznymi na stanowisko architekta systemów OSS (Operations Support Systems) używanych przez operatorów telekomunikacyjnych w Polsce (T-Mobile, Orange, Netia) i na świecie (Vodafone, Telefónica, T-Mobile, Orange, LG U+, NGENA)

Główne obowiązki:

projektowanie systemów w oparciu o architekturę tzw. „microservices” oraz o nowoczesny stos rozwiązań klasy open-source
projektowanie testowalnych systemów uruchamianych w chmurze obliczeniowej
projektowanie reaktywnych rozproszonych systemów utrzymywanych w systemie „minimum downtime”
weryfikacja nowych technologii i prototypowanie
współpraca z architektami poszczególnych produktów, właścicielami produktu, wdrożeniami, testerami na różnych etapach tworzonego oprogramowania w zakresie analizy wymagań i projektowania systemów
współpraca w przygotowywaniu dokumentacji produktowej

Wymagania:

ukończone studia informatyki lub pokrewne
doświadczenie w projektowaniu systemów opartych o architekturę „microservices” (5+ lat)
praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji w kontenerach (Doker)
praktyczna znajomość koncepcji Continuous Integration&Delivery
znajomość architektonicznych wzorców projektowych
znajomość zagadnień orkiestracji w architekturze „microservices”
znajomość Java EE 8
znajomość baz danych Open Source: SQL oraz NoSQL
znajomość UML 2.0
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, min. B2

Mile widziane jako dodatkowe atuty:

znajomość mikroserwisowych rozwiązań API Gateway, Service Mesh (Istio), GitLab CI/CD Pipelines
znajomość Red Hat Open Shift oraz serwera aplikacji JBoss Wildfly
znajomość narzędzi Open Source: Elastic Stack, Zipkin, Kibana, Prometheus, Jenkins
certyfikaty Oracle w zakresie Java

Oferujemy:

udział w dużych projektach klasy Enterprise dla największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce i na świecie
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
możliwość zdobycia wiedzy z zakresu działania sieci telekomunikacyjnych i protokołów sieciowych
praca z najnowszymi technologiami w zespole z wieloletnim doświadczeniem
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/glowny-architekt-oprogramowania-klasy-enterprise/params/query/enterprise/node/22/

Dodano dnia: 29-04-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy