Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant Asysty Technicznej (Kadry i płace)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Konsultant Asysty Technicznej (Kadry płace)

Wymagania:
Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
Wiedza merytoryczna w zakresie przepisów prawa pracy, prawa podatkowego od osób fizycznych i przepisów ZUS
Wiedza z zakresu naliczania płac
Znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych
Komunikatywność oraz orientacja na klienta
Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
Konsultacje merytoryczne dotyczące naliczania płac, zmian w przepisach prawa oraz stosowaniu ich w systemie kadrowo- płacowym
Pomoc w rozwiązywaniu problemów użytkowników programu kadrowo płacowego
Analiza potrzeb funkcjonalnych i procesów biznesowych Klienta w zakresie kadry-płace

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Pracę w profesjonalnym i dobrze zorganizowanym zespole
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
Pakiet opieki medycznej

Dodano dnia: 09-05-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy