Senior Java Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?
Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 500 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Najlepsze miejsce pracy IT 2015, 2016, 2017 i 2018 w Polsce (wg. Computerworld- TNS)

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Stanowisko: Senior Java Developer - Warszawa

Nasza oferta:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery, przełożony zawsze jest osobą techniczną
BEZPIECZEŃSTWO: ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, stabilne zatrudnienie, kilkunastoletnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie 3 dniowe wyjazdy integracyjne, piwne czwartki w pubach,, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsorowanie firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

-Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, matematyka lub pokrewne
-Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu rozwiązań webowych opartych na Java
-Doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem Java EE, Spring, Hibernate, Maven, GIT, Gerrit, XML, REST, SOAP
-Znajomość metodyk Agile, Scrum, DevOps
-Otwartość na podtrzymywanie dobrych praktyk programistycznych i realizację QA
-Systematyczność i zaangażowanie
-Samodzielność w działaniu
-Dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B1)
-Mile widziana znajomość technologii frontend (JavaScript, Angular 5, JSON/XSML, XSLT, HTML5, CSS).

Kluczowe zadania:

-Tworzenie oprogramowania z zakresu rozwiązań w obszarach: bankowości elektronicznej, zarządzania produktami bankowymi, funduszy inwestycyjnych, BPM
-Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java dla aplikacji webowych udostępnianych w internecie oraz dla użytkownika wewnętrznego
-Projektowanie i dokumentowanie rozwiązań technicznych z wykorzystaniem UML
-Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi
-Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji

Prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą linku: http://bit.ly/2HagzpD

Informujemy, iż administratorem Państwa danych będzie grupa kapitałowa Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa.
Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez grupę kapitałową Britenet z siedzibą w Warszawie przy ul. Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 3 lat, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2014, Nr 1182 z późn. zm.). Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dodano dnia: 10-05-2019

Britenet

Zobacz wszystkie oferty Britenet

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy