Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Junior DevOps ze znajomością AWS

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

OPIS STANOWISKA:
Poszukujemy kandydata ze znajomością AWS.
Który pomoże nam w:
- instalacji, konfiguracji i administracji systemami operacyjnymi Linux/Windows,
- konfiguracji rozwiązań sieciowych (VPN), identyfikacji i rozwiązywaniu problemów związanych z oprogramowaniem,
- systemami operacyjnymi Linux/Windows oraz serwisami AWS,
- wsparciu dla zespołów programistów oraz poszukiwaniu nowych rozwiązań.

WYMAGANIA
- swobodne posługiwanie się językiem angielskim,
- znajomość AWS
- chęć nauki i samodoskonalenia
- dobra organizacja pracy, skrupulatność

OFERUJEMY
• Długoterminową współpracę,
• Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji:

Dodano dnia: 14-05-2019

Core Services

Zobacz wszystkie oferty Core Services