Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Sprzedaży

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Wymagania:
Wykształcenie wyższe
Umiejętność tworzenia i redagowania pism formalnych
Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz sumienność
Umiejętność nawiązywania kontaktów
Zaangażowanie w powierzone zadania
Podstawowa znajomość prawa zamówień publicznych
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dobra znajomość MS Office (World, Excel, Outlook, PowerPoint)
Prawo jazdy kategorii B,
Mile widziane doświadczenie w IT na rynku medycznym
Obowiązki:
Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych
Sprzedaż produktów firmy
Tworzenie bazy danych aktualnych i potencjalnych klientów
Udział w negocjacjach handlowych i przygotowaniu umów handlowych
Przygotowywanie ofert handlowych
Analiza rynku i konkurencji
Sporządzanie raportów i analiz sprzedaży
Bieżąca aktualizacja danych w systemach wewnętrznych
Realizacja założonych planów sprzedażowych
Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
Prywatną opiekę medyczną
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Dodano dnia: 14-05-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy