Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Administrator systemów IT

Lokalizacja: Gdańsk

Ogłoszenie Bezpośrednie

BN Consulting dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

Główne zadania na tym stanowisku:

- Wsparcie i nadzorowanie procesów IT: zarządzanie wydaniami, incydentami i problemami w obszarze komponentów, środowisk i aplikacji.
- Zapewnienie płynnego działania systemów i procesów.
- Zapewnienie krótkiego czasu reakcji i umiejętne podejmowania trafnych decyzji w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
- Monitoring wydajności i analiza ruchu w sieci wewnętrznej.

Od kandydatów oczekujemy:

- Znajomości zagadnień sieciowych oraz aspektów bezpieczeństwa sieciowego.
- Umiejętności pisania skryptów i pasji do automatyzacji zadań w obszarze inżynierii oprogramowania i środowisk operacyjnych.
- Doświadczenia z bazami danych, projektowaniem schematów, administracji i monitoringu wydajności.
- Praktycznej znajomości jednego z języków skryptowych: bash, python, perl bądź php.
- Znajomości administracji baz typu MySQL.
- Doświadczenia w administrowaniu i modyfikacji katalogu LDAP bądź MS AD.

Dlaczego my?

- Oferujemy interesującą pracę w zespole profesjonalistów, w szybko rozwijającej się firmie.
- Zapewniamy przyjazne miejsce pracy z długoletnią możliwością zatrudnienia.
- Oferujemy dostęp do nowoczesnych narzędzi IT.
- Codziennie motywujemy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
- Cyklicznie organizujemy spotkania i imprezy integracyjne.
- Mobilizujemy do odkrywania najlepszych rozwiązań, które staną się częścią Twojego portfolio.

Zmiana zaczyna się od działania.

W temacie maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska oraz portalu, na którym zamieszczona została oferta.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Dodano dnia: 16-05-2019

BN Consulting

Zobacz wszystkie oferty BN Consulting

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy