IT Account Manager (Recruitment/Body Leasing)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

IT Account Manager (Recruitment/Body

Leasing)

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych z różnorodnych sektorów rynku.
  • Aktywne doradztwo w zakresie analizy potrzeb Klienta w zakresie dostarczania zespołów informatycznych.
  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych/body leasingu/team leasingu/managed service.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych.
  • Analiza sytuacji rynkowej oraz identyfikacja możliwości pozyskiwania nowego biznesu.
  • Rozwój aktualnej bazy Klientów oraz współpracy z nowymi Klientami.
  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych.
  • Uczestnictwo w tworzeniu strategii rozwoju firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki biznesowe lub pokrewne.
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży rozwiązań z sektora B2B.
  • Inicjatywa oraz samodzielność w prowadzeniu aktywności sprzedażowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych.
  • Asertywność, umiejętność pracy w oparciu o cele pod presją czasu.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży Rekrutacyjnej/Outsourcingu/Body Leasingu/IT.
  • Znajomość procesu prowadzenia rekrutacji na stanowiska z sektora IT.
  • Wiedza z zakresu dostępnych rozwiązań technologicznych w branży.
  • Znajomość branży IT (kandydaci i klienci).

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system premiowy zbudowany na przejrzystych zasadach.
  • Jasny plan kariery oraz stabilna ścieżka rozwoju.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.
  • Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony.
  • Dostęp do szeregu szkoleń z zakresu sprzedaży, rekrutacji oraz branży technologicznej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 18-05-2019

Link Group

Zobacz wszystkie oferty Link Group