Płatny staż w dziale Rekrutacji

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Zakres obowiązków

  • Nawiązywanie oraz budowanie relacji z kandydatami z obszaru nowych technologii.
  • Analiza informacji rynkowych w sektorze IT.
  • Praca w zespole konsultantów przy procesach rekrutacji specjalistów IT.
  • Pozyskiwanie kandydatów w oparciu o zaawansowane narzędzia rekrutacyjne.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub 4,5 rok studiów.
  • Dyspozycyjność min. 4/5 etatu.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne.
  • Gotowość do pracy w dynamicznym zespole oraz nastawienie na osiąganie ambitnych celów.
  • Zainteresowanie branżą nowych technologii.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację.
  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz dociekliwość.
  • Ambicja zawodowa oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy

  • Umowa na okres próbny.
  • Możliwość przedłużenia Umowy po 3 miesięcznym okresie próbnym na czas nieokreślony.
  • Jasny plan kariery oraz stabilna ścieżka rozwoju.
  • Szanse na przejście do pracy w dziale sprzedaży.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop).
  • Dostęp do szeregu szkoleń z zakresu rekrutacji oraz branży technologicznej.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 18-05-2019

Link Group

Zobacz wszystkie oferty Link Group