Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Marketingu i Social Media

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

O Link Group

Nasi konsultanci codziennie wspierają ponad 100 Klientów w Polsce, Europie oraz Ameryce Północnej kompletując zaawansowane zespoły programistyczne. Naszą główną dziedziną jest wynajem kompetencji IT, a nasi specjaliści realizują projekty w Polsce, Europie, Azji i USA. Czym będziesz się zajmować?

Zakres obowiązków

  • Wsparcie działu rekrutacji w tworzeniu i publikowaniu nieszablonowych ofert pracy w internecie.
  • Budowanie strategii marketingowej oraz jej realizacja w ramach wspópracy z zarządem dostawcami firmy.
  • Zarządzanie budżetem kampanii marketingowych.
  • Tworzenie materiałów marketingowych w formie newsletterów, video, landing page itp.
  • Współpraca z dostawcami narzędzi internetowych do tworzenia treści oraz publikacji kampanii marketingowych.
  • Wsparcie w zakresie promocji Employer Braning.

Wymagania:

  • Min 6 miesiecy doświadczenia w marketingu.
  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne.
  • Znajomość narzędzi marketingowych dotarczanych przez Google, Facebook, Linkedin.
  • Umiejętność pracy z narzędziami graficznymi.

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w konferencjach o tematyce marketingowej oraz EB.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość doboru sprzętu IT (macbook, PC), narzędzi oraz licencji dowykonywania obowiazków.
  • Po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Benefity pozapłacowe tj. prywatna opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 19-05-2019

Link Group

Zobacz wszystkie oferty Link Group