Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

WSPARCIE DZIAŁU Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Opis stanowiska: wsparcie firmy w obsłudze hiszpańsko-języcznych klientów (nie sprzedaż). Uaktualnianie informacji, modyfikowanie zgłoszeń, praca przy komputerze. Większość czasu pracy to weryfikacja otrzymanych informacji.
Wynagrodzenie: około 4000 – 4100 PLN brutto
Wymagania: język hiszpański i angielski

Miejsce pracy Warszawa
Praca w godzinach 6:30 – 22:30 (elastyczne godziny), dowolne dni

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Gwarantujemy szkolenia w języku hiszpańskim
Zatrudnienie na umowę o pracę
Benefity i system motywacyjny, kursy, kartę Multisportu

Zapraszamy do aplikowania na adres e-mail jobs@personnelandmedia.com
W tytule prosimy napisać HISZPAŃSKI - WARSZAWA

Dodano dnia: 21-05-2019

PMSolutions

Zobacz wszystkie oferty PMSolutions

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy