PROGRAMISTA .NET (C#, T-SQL)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Agencja Pracy

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi. Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

miejsce pracy: Cholerzyn

Nasza oferta:

  • dowolna forma zatrudnienia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • elastyczny czas pracy,
  • zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego).

Twoje zadania:

  • dostosowywanie i rozwój istniejących aplikacji w technologii Microsoft .NET C# i SQL Server,
  • czynny udział w wdrażaniu nowych rozwiązań poprzez wsparcie merytoryczne i praktyczne zespołów wdrożeniowych,
  • projektowanie nowych rozwiązań,
  • wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji,
  • łączenie danych pochodzących z różnych źródeł.

Nasze oczekiwania:

  • praktyczna znajomość technologii .NET C#,
  • praktyczna znajomość T-SQL i zasad działania MS SQL,
  • tworzenie skryptów do importu i eksportu danych w technologii T-SQL,
  • tworzenie interfejsów do wymiany danych pomiędzy systemami w oparciu o webserwisy,
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez kliknięcie przycisku "Aplikuj Teraz"

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Dodano dnia: 22-05-2019

Intersport Polska S.A.

Zobacz wszystkie oferty Intersport Polska S.A.