Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

ADMINISTRATOR ORACLE

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Alpha Technologies Sp. z o.o. specjalizuje się w rekrutacji wysokiej jakości specjalistów IT potrzebnych na wszystkich poziomach organizacji. Jesteśmy amerykańską firmą z siedzibą we Wrocławiu.

Obecnie dla naszego klienta: Banku BNP Paribas szukamy zmotywowanego pracownika na stanowisko: ADMINISTRATOR ORACLE

Lokalizacja: Kraków lub Warszawa

Główne zadania i oczekiwania:
o Administracja bazami danych Oracle 11, 12,

o Rozwiązywanie problemów wydajnościowych,

o Zarządzanie backupami,

o Administracja RMAN, Standby Database,

o Administracja RHEL, Windows,

o Mile widziana znajomość PostgrSQL, Elasticsearch,

o Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy:
o Umowę o pracę lub kontrakt B2B (8500 - 13000 net PLN),

o Udział w międzynarodowych projektach ,

o Prywatną opiekę medyczną,

o Ubezpieczenie na życie ,

o Przyjazną atmosferę pracy.

Czekamy na Twoje CV w języku angielskim!

Dodano dnia: 22-05-2019

Alpha Technologies Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Alpha Technologies Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy